Вебінар COVID-19 ТА ВНУТРІШНЄ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ВИЩОЇ ОСВІТИ

COVID-19 ТА ВНУТРІШНЄ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ВИЩОЇ ОСВІТИ

Вебінар  Європейської асоціації університетів (EUA)

20 травня 2021 р. 14.00-15.00 EET

Основна відповідальність за якість та забезпечення якості освіти лежить на вищих навчальних закладах. Таким чином, раптова зміна режиму діяльності, спричинена кризою Covid-19, породила питання щодо ефективності, актуальності та гнучкості внутрішніх механізмів забезпечення якості. Вебінар буде зосереджений на тому, як система внутрішнього забезпечення якості відреагувало на зміни, які відбулися внаслідок кризи Covid-19.  Це також буде можливість проаналізувати, що було зроблено за минулий рік для підтримки університетських громад у вирішенні ключових проблем, а також те, що ще попереду для внутрішнього забезпечення якості освіти в майбутньому. Участь безкоштовна.

Деталі про подію та реєстрація за посиланням: https://eua.eu/events/186-covid-19-and-internal-quality-assurance-lessons-learnt-and-what%E2%80%99s-to-come.html