ВЕБІНАР “У НЕВІДОМЕ: НАЙІМОВІРНІШЕ МАЙБУТНЄ ПУБЛІКАЦІЇ У ВІДКРИТОМУ ДОСТУПІ”

У НЕВІДОМЕ: НАЙІМОВІРНІШЕ МАЙБУТНЄ ПУБЛІКАЦІЇ У ВІДКРИТОМУ ДОСТУПІ
18 травня 2021 р. 14.00 – 15.30 EET
Вебінар I серії вебінарів EUA «Університети та майбутнє наукової публікації»
Європейська асоціація університетів (EUA) організовує серію веб-семінарів «Університети та майбутнє наукової публікації».
Наукове видавництво зазнає змін. Підписки дедалі частіше сприймаються як застарілі та непридатні для цифрової ери. Публікації у відкритому доступі є гарячою темою протягом декількох років і, напевно, стануть новою нормою.
Перший веб-семінар із серії “Університети та майбутнє наукової публікації” буде зосереджений на різних сценаріях відкриття наукової публікації, їх перевагах та недоліках, викликах та можливостях. Спираючись на результати дослідження EUA щодо угод про читання та публікацію, воно спрямоване на вивчення наслідків, які ці сценарії можуть мати для університетів.
Вебінар є безкоштовним та відкритим для всіх зацікавлених, включаючи всіх членів EUA, керівництво інших університетів та бібліотек, керівників видавничої справи та тих, хто зацікавлений у відкритому доступі.
Реєстрація залишатиметься відкритою до початку заходу.
Деталі про подію та реєстрація за посиланням: https://eua.eu/…/189-1-webinar-i-into-the-unknown-most…