Chevening

Заявки на стипендії 2021/2022 Chevening тепер відкриті до 12:00 (опівдні) GMT 3 листопада 2020 року.

Chevening – це глобальна стипендіальна програма уряду Великобританії, яка надає майбутнім лідерам унікальну можливість навчатися у Великобританії. Ці стипендії присуджуються видатним професіоналам з усього світу для здобуття річного ступеня магістра з будь-якого предмету в будь-якому університеті Великобританії.

Chevening надає повністю фінансувані стипендії, дозволяючи вам зосередитися на досягненні своїх академічних цілей та насолоджуватися досвідом на все життя. Ви проживете та навчатиметесь у Великобританії протягом року, за цей час будете розвиватися професійно та в академічному плані, розвивати свою мережу, відчувати культуру Великобританії та будувати міцні позитивні стосунки з Великобританією.

Якщо ви маєте амбіції, лідерські якості та сильний рівень навчання, радимо вам подати заявку під час подання заявки.

Веб-сайт: https://www.chevening.org/scholarship/ukraine/

Країна: Англія;