Фестиваль «Трипілля: цивілізація творців»

Шановні студенти, викладачі та співробітники університету!

Щиро запрошуємо Вас 6 травня 2017 року до міста Ірпінь на фестиваль«Трипілля: цивілізація творців». Організаторами заходу виступають Інститут вищої освіти ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» та громадська спілка «Ірпінська Агенція Розвитку» за сприяння Відділу культури, національності і релігії Ірпінської міської ради.

У програмі заходу передбачено концертну програму за участі дитячого всесвітньо відомого українського ансамблю «Зернятко», які танцюють трипільські танці, а також танцювальних колективів Ірпінського регіону, виставку реконструкцій кераміки Трипільської цивілізації народного майстра України, члена Національної спілки майстрів Народного мистецтва України Людмили Іванівни Смолякової, пізнавальний лекторій для школярів з показом відео-фільму про трипільську культуру «Світло від світу», а також майстер-класи з ліплення глиняних виробів.

Бажаємо Вам цікаво провести час у суботу і відчути атмосферу Трипілля вже за 3 дні =)

З нетерпнінням чекаємо на кожного з Вас 6 травня об 11:00
на Центральній площі біля Міської Ради
м. Ірпінь,вул. Шевченка, 2-а!