КНЕУ у фіналі міжнародного змагання Creative Spark Big Idea Challenge 2021!

Шановні студенти, колеги,  партнери!

Три команди КНЕУ  у фіналі міжнародного змагання Creative Spark Big Idea Challenge 2021!

Відтепер і до 18.07.21, громадськість може голосувати в Інтернеті за ідеї студентів КНЕУ, а команда, що набрала найбільшу кількість унікальних голосів у кожній країні, виграє «Премію вибору людей» та отримає шанс змагатися за «Міжнародну премію вибіру людей».

Тепер командам-фіналістам КНЕУ потрібна ВАША допомога, щоб зібрати якомога більше голосів. Будь ласка, рекламуйте їхні відеофільми у своїй мережі та на своїх соціальних мережах, просячи спільноту підтримати команди, голосуючи за їх ідеї.

Проєкти КНЕУ

                    проєкт «HotPack» https://creativespark-bigidea.uk/vote-for-idea-67

студенти: Марія Валієва, Аліна Бугаєнко, Дарина Лизенко та Вероніка Дідоренко та ментор – д.е.н., професор кафедри корпоративних фінансів Майорова Т.В. та наставник команди  ENACTUS KNEU директор Інституту англомовних програм –  Циркун О.І.

                    проєкт « Grab&Go» https://creativespark-bigidea.uk/vote-for-idea-62

студенти: Доценко Олена, Шайдецька Варвара, Панасицька Олександра та ментор – Сандул Марія Станіславівна к.е.н, доцент кафедри міжнародної торгівлі і маркетингу.

                    проєкт «Crafterz»  https://creativespark-bigidea.uk/vote-for-idea-61

 студенти: Ніара Зевадинова, Софія Мірза, Катерина Плахтій та ментор – Гальперіна Л.П. к.е.н., професор кафедри міжнародного менеджменту.

Успіхів усім фіналістам!

З повагою,

Команда КНЕУ Creative Spark

Публічне голосування у 2021 році “Відбір людей” зараз відкрите та транслюється на веб-сайті конкурсу: https://creativespark-bigidea.uk/

 

Comments are closed.