КНЕУ у Глобальній федерації рад з конкурентоспроможності

Шановні колеги!

 

В цьому році Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана  приєднався до Глобальної федерації рад з конкурентоспроможності, яка об’єднує міжнародні організації, державні установи, корпорації та університети з понад 30 країн для спільної роботи над стратегіями конкурентоспроможності та поширенням найкращих практик конкурентного розвитку, стимулювання інновацій, продуктивності та процвітання.

Цьому сприяла потужна дослідницька діяльність КНЕУ у сфері конкурентоспроможності в межах двох наукових шкіл: наукової школи «Міжнародна економіка», засновником якої є професор, д.е.н.  Лук’яненко Д.Г. – ректор КНЕУ та наукової школи «Глобальне конкурентне лідерство», засновник –   завідувач кафедри міжнародної економіки, професор, д.е.н. Поручник А.М. Не менш важливою стала магістерська програма «Управління міжнародною конкурентоспроможністю», яка була розроблена кафедрою міжнародної економіки у співпраці із професором Бізнес-школи Університету штату Нью Йорк Г. Гарденером, яку закінчили талановиті випускники КНЕУ.

Як член Глобальної Федерації рад з конкурентоспроможності та його Форуму лідерів університетів та дослідницьких організацій, КНЕУ став невід’ємною частиною міжнародної спільноти та отримав можливість зробити свій внесок у планування та реалізацію  програми роботи Федерації. Так, Ректор Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана  Д.Г. Лук’яненко, взяв участь у глобальному опитуванні ректорів провідних університетів світу щодо впливу пандемії на якість освітнього процесу та шляхів виходу з кризи, які будуть презентовані на глобальному Форумі лідерів університетів у 2021 році.

Запрошуємо  Вас приєднатися до унікальних 11 онлайн-діалогів «Frame the Future Conversation Series», які організовує Глобальна федерація рад з конкурентоспроможності, якій у 2021 році виповнюється 10 років

 

Он-лайн діалоги «Frame the Future Conversation Series», до яких запрошені керівники урядів, бізнесу та університетів, дослідники, присвячені  питанням інновацій, партнерств, стійкості та інклюзивності, адже розробка та впровадження стійких майбутніх стратегій для кожного залежить від своєчасного прийняття рішень та дій з боку багатьох зацікавлених сторін.  Перший діалог розпочнеться  16 червня 2021.

Розклад сессій:

 

 • 16 червня «Кадри майбутнього»

 

 • 30 червня «Інновації»

 

 • 14 липня «Талант»

 

 • 28 липня «Системи інтелектуальної власності»

 

 • 11 серпня «Інфраструктура»

 

 • 25 серпня «Державно-приватне партнерство»

 

 • 8 вересня «Законодавча діяльність»

 

 • 22 вересня «Місцевий розвиток»

 

 • 6 жовтня «Природні активи»

 

 • 20 жовтня «Глобальна торгівля та партнерство»

 

 • 3 листопада «Бенчмаркинг майбутньої конкурентоспроможності»

 

Реєстрація є безкоштовною та відкритою для зовнішньої аудиторії за адресою:  http://framethefuture.thegfcc.org/

 

Comments are closed.