Creative Spark Big Idea Challenge 2021

В КНЕУ завершено відбір фіналістів міжнародного змагання Creative Spark Big Idea Challenge 2021!

31 команда з різних факультетів нашого університету запропонували інноваційні проекти у 4 категоріях: цифрові технології, соціальний вплив, креативність та боротьба зі змінами клімату. Всі проекти студентів є оригінальними та вражаючим! Саме тому бажаємо всім учасникам змагань розвивати та реалізовувати свої ідеї!

Вітаємо команди, які  виходять у фінал міжнародного конкурсу відео-пітчів Creative Spark Big Idea Challenge 2021 від нашого університету:

1. HotPack– студенти: Марія Валієва, Дарина Лизенко та Вероніка Дідоренко;
  2. TablePC– студенти: Алсу Шарифова, Станіслав Рогожа, Ярослав Стріжаков, Вадим Адаменко;
  3. Crafterz-студенти: Ніара Зевадинова, Софія Мірза, Катерина Плахтій;
  4. Prodsee– студенти: Леонід Смірнов, Камілла Яницька, Поліна Харько, Павло Коржов;
  5. JourJoy– студенти: Анастасія Біленчук, Яна Гужко, Юлія Наумович.
  6. Grab&Go – студенти: Варвара Шайдецька, Олена Доценко, Олександра Панасицька;
  7. Tvorcha Ba – студенти: Катерина Мислицька, Анна Кравець, Єлизавета Добровицька, Анастасія Серга;
  8. EcoBags – студенти: Олександр Кузнєцов, Олена Конончук, Анастасія Колесник;
  9. Green Eat – студенти: Олексій Кохан, Антон Канука, Анна Вишяк;
  10. Your language студенти: Софія Гончар, Єва Бушуєва.

Наступними етапами змагання буде обрання проекту- призеру глядацьких симпатій (5-18 липня)  та оголошення переможців у 4 номінаціях 30 липня 2021 року.

Дякуємо всім учасникам, які подали заявки на конкурс!

Підтримуємо проекти Київського національного економічного університету!