Дослідження інтернет-рейтингу UniRanc

uniRank.org World Universities Rankings & Reviews

Рейтинг uniRank University Ranking (https://www.4icu.org), раніше відомий як 4ICU, позиціонує себе як неакадемічний рейтинг, що досліджує якість представлення та популярність вишів у Інтернет-просторі на основі незалежних вебометричних показників, зібраних з авторитетних джерел (Moz, Majestic, SimilarWeb та Amazon Alexa). Автори рейтингу зазначають, що такий підхід покликаний допомогти студентам, викладачам та науковцям оцінити загальну популярність університету.

Сайт 4icu (Four International Colleges & Universities) – база даних, що систематизує відомості про навчальні заклади 200 держав. Рейтинг UniRank (4icu) визначається популярністю і відвідуваністю сайтів 13 600 університетів світу. Даний рейтинг видається з травня 2005 року. З того часу методологія рейтингу періодично доопрацьовувалася з метою забезпечення кращих результатів.

Поточний рейтинг обчислюється за спеціальною формулою на основі даних наступних веб-метрик:

  • Moz Domain Authority (вказує на кількість і якість зовнішніх посилань на сайт за даними пошукової системи Google).
  • Alexa Global Rank (даний показник враховує число відвідувачів і кількість переглянутих ними сторінок в системі Alexa).
  • SimilarWeb Global Rank.
  • Majestic Referring Domains (вказує на кількість і якість зовнішніх посилань на сайт за даними пошукової системи Majestic).
  • Majestic Trust Flow – (потік довіри) визначає силу посилань, які розміщені на сайті.

Аналіз позицій КНЕУ у рейтингу UniRank-2019

Аналіз позицій КНЕУ у рейтингу UniRank-2020

Comments are closed.