ЦЕНТР ПІДПРИЄМНИЦТВА КНЕУ

 

 

 

 

 

Центр підприємництва КНЕУ проводить дослідження підприємницьких екосистем, а також академічного підприємництва в Україні та займається зовнішніми зв’язками з місцевою бізнес-спільнотою та громадськими організаціями.

Центр координує та проводить ряд заходів, включаючи позанавчальні ініціативи (починаючи від Бізнес-інкубатора та Конкурсу студентських бізнес-ідей IDEAFEST, KNEU Start Up Boot Camp), а також пропонує своїм студентам можливість займатися проектною роботою.

Spark KNEU – спільна ініціатива світового лідера – Бізнес школи Хенли, Університет Редингу та провідного економічного та бізнес-інституту в Україні – Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана (КНЕУ), що спрямована на розробку нових програм та розвиток підприємницьких навичок.

З метою створення екосистеми навчання підприємництву в КНЕУ, Центри підприємництва КНЕУ та Хенлі https://www.henley.ac.uk/research/research-centres/henley-centre-for-entrepreneurship здійснюють передачу ряду ініціатив до КНЕУ та приведення їх у відповідності  до потреб місцевого підприємництва.

Ми пропонуємо  програму вивчення англійської мови для підприємництва та управління. Програма включатиме нові цифрові навчальні платформи, онлайн-курси та нові курси MOOC з використанням матеріалів Британської Ради http://www.britishcouncil.org.ua/uk/english/the-english-channel.

Основною метою проекту є постійне та збалансоване залучення студентів, випускників та молодих підприємців до різноманітних курсів підприємництва та позанавчальних заходів із зовнішніми зацікавленими сторонами з питань комерціалізації науки, мистецтва та знань.

Наша команда

Prof Andrew Godley

– Академічний директор Центру підприємництва Хенлі

– Професор з менеджменту та історії бізнесу

– Декан Бізнес школи Хенлі, Університет Редингу (Великобританія)

Напрямки наукових досліджень: підприємництво, інновації, міжнародний бізнес, історія бізнесу

Dr Maksim Belitski

Асоційований професор з підприємництва та інновацій в Бізнес школи Хенлі, Університет Редингу (Великобританія)

Напрямки наукових досліджень: креативність, підприємницькі екосистеми, стратегії е-лідерства, інновації та конкурентоспроможність

Jurek Sikorski

– Виконавчий директор Центру підприємництва Хенлі та директор Henley Business Angels Ltd

– Започаткував декілька ініціатив в Бізнес школі Хенлі, включаючи конкурс IDEAFEST Business Idea, Business Idea Clinic

Наукові інтереси: розвиток бізнесу, бізнес-планування, корпоративний розвиток, генерація клієнтів, цифровий маркетинг, коучинг керівників, вихід на ринок, доступ до ринку, маркетингове планування, маркетингові дослідження, злиття і поглинання, презентаційні навички тощо.

Антонюк Лариса

– Проректор з наукової роботи Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана

– Доктор економічних наук, професор

– Директор Інституту вищої освіти КНЕУ

Напрямки наукових досліджень: глобальні проблеми сучасності, міжнародна конкурентоспроможність суб’єктів міжнародних економічних відносин, міжнародна інвестиційна діяльність, національні інноваційні системи, венчурний бізнес та інші

Черкас Наталія

– Доктор економічних наук

– викладач у Friedrich Schiller University Jena

Напрямки наукових досліджень: економічний розвиток, транзитивні економіки, структура зовнішньої торгівлі, бізнес-середовище

Циркун Олена

Директор Інституту англомовних програм КНЕУ

Напрямки наукових досліджень: впровадження інноваційних технологій в процес викладання іноземної мови

Хлистова Олена

– аспірантка кафедри міжнародної економіки КНЕУ, Visiting Fellow в Університеті Редингу, Бізнес школа Хенлі

Напрямки наукових досліджень: підприємницькі екосистеми, академічне підприємництво, комерціалізація знань, інновації

Comments are closed.