ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ У ПРОЦЕСАХ ЕКОНОМІЧНИХ РЕФОРМ»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі
ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ У ПРОЦЕСАХ ЕКОНОМІЧНИХ РЕФОРМ»
Конференція відбудеться 18-19 квітня 2019 року в м. Херсон у дистанційному форматі
За результатами роботи конференції планується публікація наукових доповідей учасників у електронному збірнику матеріалів конференції, який буде розміщений на офіційному сайті ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» www.ksau.kherson.ua
Робочі мови конференції: українська, англійська та російська.
До участі в конференції запрошуються вчені, викладачі, державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування, політичні діячі, докторанти, аспіранти, студенти ВНЗ.
Для участі у конференції необхідно до 17 квітня 2019 року надіслати електронною поштою заявку і тези на адресу kaf_public@ksau.kherson.ua.
Участь в конференції безкоштовна