ІV Міжнародна Олімпіада з менеджменту серед молоді: 10 березня – перший етап в КНЕУ!

Шановні колеги! Інститут вищої освіти та кафедра менеджменту ДВНЗ «КНЕУ ім. В.Гетьмана» разом з Українською асоціацією якості проводять перший (вузівський) етап ІV Міжнародної Олімпіади з менеджменту серед молоді.

Хто: запрошуються студенти 2-5 курсів, що цікавляться сучасними практиками і методами менеджменту, зокрема цільовими системами менеджменту на базі стандартів ISO 9000, 14000, 50000, OHSAS 18000, моделлю EFQM.

 Коли: у п’ятницю 10.03.2017 р. о 14-40; попередньо треба до 09.03.2017 р. зареєструватись на пошту barabas@kneu.edu.ua, вказавши повні ПІБ, курс, спеціальність та групу, e-mail.

 Де: головний корпус КНЕУ, ауд. 263.

 Як: півгодинне тестування з «Основ менеджменту» та «Управління якістю».

 Навіщо: успішно пройшовши тестування (>60 % вірних відповідей), студент зможе прийняти участь в другому (Всеукраїнському) етапі (Київ, початок квітня), після якого ще буде третій міжнародний (дистанційно по вузах; початок травня). Гран-прі для переможців Міжнародної олімпіади планується в Одесі на початку літа 2017 р.

(Див.: інформація про минулорічну ІІІ Міжнародну Олімпіаду з менеджменту серед молоді)

Останніми роками в Олімпіаді взяли участь молоді фахівці з 15 країн: від США, Італії і Кіпру до Білорусі, Узбекистану та Литви.

У 2016 році чотири студенти КНЕУ ім. В.Гетьмана отримали дипломи фіналістів Міжнародної Олімпіади з менеджменту серед молоді.

Comments are closed.