Відкриття виставки “Трипілля. Цивілізація творців”

19 лютого 2015 року в Київському національному економічному університеті імені В. Гетьмана за підтримки ректора, директора Інституту вищої освіти, ГО «Агентство соціальних проектів» та команди ЕНАКТУС КНЕУ спільно з народним майстром України з реконструкції кераміки Трипільської цивілізації, членом Національної спілки майстрів Народного мистецтва України Людмилою Смоляковою відбулась виставка трипільської культури «Трипілля. Цивілізація творців».

У виставці було представлено реконструкції керамічних виробів, моделі трипільських жител, «зерновики», ритуальний посуд, предмети побуту, жіночі скульптури, фігурки тварин.

Гостями на відкритті були не тільки студенти нашого університету, а й представники з бізнесу та діячі культури. В програмі відкриття були представлені доповіді: Смолякової Л.І., народної майстрині з реконструкції кераміки Трипільської цивілізації, члену Національної спілки майстрів Народного мистецтва України («Від Трипілля до сучасності»); Відейка М.Ю., к.і.н., наукового співробітника Інституту археології НАН України («Мистецтво трипільців»); Сацького П.В, к.і.н., доцента кафедри політичної історії КНЕУ («Трипільська культура в цивілізаційному ландшафті Євразії»); Чуткого А.І., д.і.н., професора, директора Музею історії КНЕУ («Економічний аспект трипільської культури»).

Після закінчення урочистостей всіх гостей запросили до Музею історії КНЕУ, де студенти провели цікаву екскурсію. Також, оскільки відкриття виставки припало на Масляну, всі охочі могли почастувати млинці з трипільським орнаментом та коржики, зроблені по давніх трипільських рецептах.

Дана експозиція і зараз є відкритою, то ж запрошуємо всіх до нашого музею!

Фото з виставки

Відео з відкриття виставки: https://www.youtube.com/watch?v=XvJmehWxvpM