Участь у Міжнародній конференції Фонду імені Гумбольдта «The Education and Science and their Role in Social and Industrial Progress of Society»

12-15 червня 2014 року співробітники Інституту вищої освіти прийняли участь у Міжнародній конференції Фонду ім. Гумбольдта «The Education and Science and their Role in Social and Industrial Progress of Society». Конференція була присвячена питанням ролі науки у процесі продукування знань та суспільному продукті, демократизації вищої освіти і суспільного розподілу знання, досліджень і підприємництва, а також інтернаціоналізації науки. У роботі конференції прийняли участь представники науки та бізнесу з України, Німеччини, Швейцарії, Данії, Польщі, Молдови, Сербії.
Директор Інституту Антонюк Лариса Леонтіївна та науковий співробітник Інституту Запроводюк Анастасія представили результати комплексного дослідження у доповіді «The role of venture capital in the effective functioning of national innovative systems» (анотація за посиланням: http://hk2014.humboldt.org.ua/abstracts/pdf/541.pdf ).