MITACS GLOBALINK RESEARCH INTERNSHIP – БЕЗКОШТОВНЕ СТАЖУВАННЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ У КАНАДІ

19895047_1909973579277878_331105774425908356_n

За підтримки Міністерства інновацій, науки та економічного розвитку Канади щорічно, на основі діючої угоди протягом 2018-2020 років, 20 студентів з України мають можливість безкоштовно пройти 12-ти тижневе стажування в одному з університетів Канади, працюючи в обраному дослідницькому проекті під керівництвом професора канадського університету. Програма реалізується канадською некомерційною організацією Mitacs, яка розробляє та впроваджує науково-дослідницькі та навчальні програми, особливу уваги приділяючи сфері точних наук – STEM, спільно з Фондом Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) та Українською канадською фундацією імені Тараса Шевченка.

Для того, щоб стати стати учасником програми стажування Global Research Internship необхідно:

-бути студентом 3-го курсу українського університету;

-мати середній академічний бал вище 80%;

-володіти англійською або французькою мовою.

Програма забезпечує:

-безкоштовне 12-ти тижневе стажування у Канаді;

-стипендію та безкоштовне проживання;

-проект під керівництвом канадського професора.

Більше інформації на сайті: www.mitacsua.org

Подати заявку на участь та обрати проектwww.mitacs.ca/globallink/globallink-research-internship

Анастасія Запроводюк, провідний фахівець з управління проектами інноваційних технологій

у вищій школі, Інститут вищої освіти, a.zaprovodiuk@kneu.edu.ua