Career Factory. Summer–2015 Школа молодого лідера

Запрошуємо долучитись  до Школи молодого лідера “Career Factory. Summer-2015″.

Проект розрахований на випускників та студентів, що закінчують навчання. У процесі проекту учасники опанують ключові навички та знання, які необхідні для успішного стрімкого кар’єрного просування, а також принципи ведення бізнес-процесів для початку власного Start-Up.

Навчальна програма для майбутніх лідерів “Career Factory. Summer – 2015” – це підтримка молоді у реалізації професійного потенціалу, удосконалення лідерських навичок з можливістю побудувати кар’єру в провідних компаніях України.

Фіналом навчання стане презентація себе і свого резюме для роботодавців провідних Компаній України і, відповідно, можливість працевлаштування в Компанію з відомим брендом. Взяти участь в проекті зможе лише 30 щасливчиків!

За посиланням Ви зможете знайти детальний опис проекту.

Виникли запитання?

Звертайтесь!

+38 (044) 451-6-452
+38 (098) 451-9-451